Usługi

*SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Jeżeli chcesz szybko sprzedać nieruchomość, nie trać czasu - my sprzedamy ją szybko, za maksymalną cenę rynkową i to bez Twojego zaangażowania czasowego. Decyzja o współpracy z biurem nieruchomości Gaborska to gwarancja sukcesu.

*ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Zastanawiasz się nad zakupem lub jesteś w trakcie szukania nieruchomości pod zakup? Myślisz nad zakupem dla siebie, inwestycyjnie lub pod prowadzenie działalności? Szukasz mieszkania, domu, lokalu użytkowego, biura lub działki pod budowę? W każdej tej sprawie możesz się zwrócić do nas. Mamy wspólny cel i jesteśmy zdeterminowani, aby go osiągnąć. Czujemy nieustanną motywację, aby znaleźć dla Ciebie nieruchomość, jakiej poszukujesz. To warunek, który musimy spełnić, aby otrzymać wynagrodzenie za wykonaną pracę. 

*WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Masz mieszkanie, dom lub lokal użytkowy na wynajem?  Pomagamy w przygotowaniu atrakcyjnej rynkowo oferty, dbamy o to, aby dotarła do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych najmem, prezentujemy w imieniu właściciela nieruchomość, prowadzimy rozmowy z najemcami i weryfikujemy ich w jego imieniu, dbając w ten sposób o zwiększenie bezpieczeństwa oraz stabilności najmu. Zapewniamy wsparcie w ramach wszystkich formalności w tym w przygotowaniu i podpisaniu bezpiecznej umowy najmu, zabezpieczającej interesy wynajmującego.

*NAJEM NIERUCHOMOŚCI

Potrzebujesz wynająć mieszkanie, dom lub lokal użytkowy?  Chętnie ci pomożemy, oszczędzi twój czas wspierając w tym, aby wybrać odpowiednio i korzystnie . Z nami wynajmujesz bezpiecznie.

*FINANSOWANIE

Kupujesz nieruchomość i zamierzasz sfinansować tę inwestycję wspierając się kredytem? Szukasz najbardziej korzystnej dla siebie opcji? Pomożemy ci sprawdzić swoje możliwości finansowania, odpowiemy na wszystkie twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Sprawdzimy dla ciebie i przedstawimy oferty finansowania we wszystkich dostępnych bankach. Przeprowadzimy krok po kroku przez wszystkie formalności i zawiłości procedur uzyskiwania kredytu hipotecznego. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem kredytowym.